Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6716"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ahoj. Píšu z Krušných hor kde jsem na letním táboře z Divokou Orlicí.Zítra máme před sebou posledni den.Je tady strašně krásně.Máme nádherný počasí.Máme vynikající partu dětí.Máme vytrvalou a hrozně dobrou Master kuchařku Veroniku,a nakonec máme ty nejlepší vedoucí co Divoká Orlice má.Vůbec se nám nechce jet domů.Dnes jsme byli na nejvyšší hoře na Klínovci a bylo to nádherné.Viděli jsme Božídarské rašeliniště Božídarský Špičák a další krásné věci.Už se všichni těšíme na další velké hory a to Jizerské hory které nás čekají příští rok.Zítra máme na programu soutěže a hry.Všichni se divíme jak naši mladí kamarádi jsou statečný.Za hodinu a půl budeme mít večerku.Posílám domů pozdrav a zdravím všechny co jedou na pevnost Boyard.Už se moc těším.Tak Ahoj.
Ahoj.Včera jsem se přihlásila na tábor Po stříbrné stezce.Doufám,že se tam setkám zase s těmi co byli na táboře minule.Už se moc těším a chtěla bych se dočkat toho závěrečného tábora ve Vysokých Tatrách.Ještě jsem tam nikdy nebyla.Ale to nás ještě čekají tábory v Orlických horách,Jeseníkách a v Beskydech.Doufám,že v těch termínech nebudu nemocná.Po každé se na těchto táborech sešla výborná parta.Už se na ten tábor moc těším.Pak mám ještě dva příměstské tábory od Divoké Orlice a pak mi čeká pevnost Boyard.Prostě celé léto z Divokou Orlicí.Už se těším až budu u tohohle oddílu dělat instruktorku.Tak už jenom to počasí a prázdniny budou super.Tak ahoj.
POZOR POZOR. Cesta do pohádkového lesa je 15.6.2019.Ten který má doma nějaký pohádkový kostým může přijít na pohádkové stanoviště směrem na zámek Kozel.Pohádkové strašidla a pohádkové bytosti mají sraz v 07.15. před firmou Wexller.Jinak první odvážlivec se vydá na cestu přesně v 08.00.Jinak děkujeme všem kteří nám každoročně pomáhají a tím dětem zpříjemní jednu krásnou sobotu.Zdali pojede lokomotiva z pohádkového lesa se dozvíte na našich stránkách nebo přímo na startu.Tak krásnou cestu,hezké počasí vám přeje vedení z pohádkového království.
Pozor pohádkový les bude 16.6.2018.Přijede i česká televize.Tak kdo má nějaký pohádkový kostým tak můžete přijít 16.6.2018 v 08 hod před firmu Wexler v Rokycanech.Jo a lokomotiva pojede ze zastávky Štáhlavice přes Mirošov.Tak už jenom počasí.
Divoká Orlice se opět postarala o krásný zážitek na zimním táboře v Krkonoších.Super parta,super jídlo.super počasí no prostě nádhera.Jsem ráda že jsme opět naučily všechny děti lyžovat.Už v neděli na nekonečném laně nebyl nikdo.Příští rok co jsem vyzvěděla s námi má jet ještě lyžařská škola a máme už jezdit na Davidovkách.Vůbec se mi nechtělo domů.Škoda.Ale na cestu kolem světa za 80 dní se už moc těším.Bude tam prý hromadu překvapení.Máme se na co těšit.Jo a s pohádkového lesa jede konečně parní lokomotiva,a jede ze Štáhlavic Tak to je vše co jsem chtěla napsat.smiley
1005129110314092710.jpg


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one