Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8658"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Příměstský tábor Taneční a Master chef je od 9.8.do 13.8. 2021 Děkuji
Pozor je změna.Tábor Olympijské hry a Taneční v Plasích je od 1.8. do 8.8.21.Příměstské tábory Rukodělný a Zpâtky do pohádky jsou od 2.8. do 6.8.2021 a Taneční a Mastné chef jsou od 10.8.do 13.8. 2021.Děkuju a omlouváme se.
Ahoj holky co jedou na taneční tábor.Moc se těším na ty 80 léta.Ještě měsíc a uvidíme se.Moc se těším na Pavlínu,škoda,že jí nemáme celý rok a že není den Rokycany abychom tam předvedly co jsme se za týden naučily.Tak zase za rok.Ahoj.
ahoj.Tak jsem včera byla na Ledové Praze.Bylo to SUPER.Skvělá parta mladých lidí a perfektní děti.Navštívily jsme všechno co se dalo.Nejvíc nás zaujala bobová dráha kde jsme byli nejdéle.Muzeum Karla Zemana bylo také krásné a Policejní muzeum se nám taky moc líbilo.Měli jsme štěstí na výměnu stráží.Vedoucí to opět vzorně připravili.Sice nás už ke konci bolely nohy ale dalo se to vydržet.Stálo to zato.Téměř už v noci jsme tuto akci v KFC vyhodnotili a ve dvanáct jsme byli doma jako na koni.Opět akce Divoké Orlice na jedničku.Závidím holkám,že jedou do Krkonoš na lyže.Už se těším na léto na tábory.Mějte se hezky a ahoj.
Ahoj.Pro všechny děti kteří jezdí na tábory s Divokou Orlicí mám důležitou informaci.Dnes jsme měli schůzku mladších instruktorů a dozvěděla jsem se,jaké tábory Orlice na příští rok připravuje.Doufám,že mi Pavel nevynadá,že jsem vám to napsala. Tak je to ,,Na pašerácké stezce Orlických hor" to je tábor poznávací, pak tábor zábavný,, Disco Příběh 2020",potom tábor dobrodružný ,,Harry Potter se vrací do Bradavic"a ještě jeden a ten je akční ,,Záchranná mise."Ještě je tam pohádkový les a mnoho dalších akcí pro děti.Jo a školení všech instruktorů Divoký Orlice je hned po novém roce.Bude nás asi hodně,a to je jedině dobře.Ale ještě nevím kdy ty tábory budou.Ale to budou určitě všichni vědět hned po novém roce.
Tak zatím ahoj a sejdeme se ve Špindlu na sněhu.No doufám že mi Pavel nic neřekne.Je to dobrej vedoucí tak myslím ,že né.Ahoj.
1005129110314092710.jpg
Znak_města_Rokycany.jpg


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one