Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6347"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
POZOR,POZOR Oddíl Divoká Orlice připravuje na měsíc prosinec akci, která je každý rok v říjnu, ale letos a každý další rok se bude konat jen v prosinci. Akce po cestě Vánočních Bludiček pro děti a jejich rodiče se bude konat opět na stejném místě na louce pod Kotlem a to v sobotu 18.12.2021.Sraz všech účastníků je v 17.00 hod na louce pod Kotlem. Na cestě vás čeká spoustu překvapení a sladká nadílka. Během této těžké a trnité cesty bude hořet na louce oheň, na kterém si můžete opéct špekáčky, na které nesmíte zapomenout. Po příchodu posledního od Vánočních Bludiček bude odpálen velký ohňostroj. Tak nezapomeňte, teple se obléct teplé boty, špekáčky, lampion a něco k pití. Mějte se hezky a už se na Vás těší vedoucí a instruktoři s oddílu Divoké Orlice.Ahoj..smiley
Příměstský tábor Taneční a Master chef je od 9.8.do 13.8. 2021 Děkuji
Pozor je změna.Tábor Olympijské hry a Taneční v Plasích je od 1.8. do 8.8.21.Příměstské tábory Rukodělný a Zpâtky do pohádky jsou od 2.8. do 6.8.2021 a Taneční a Mastné chef jsou od 10.8.do 13.8. 2021.Děkuju a omlouváme se.
Ahoj holky co jedou na taneční tábor.Moc se těším na ty 80 léta.Ještě měsíc a uvidíme se.Moc se těším na Pavlínu,škoda,že jí nemáme celý rok a že není den Rokycany abychom tam předvedly co jsme se za týden naučily.Tak zase za rok.Ahoj.
ahoj.Tak jsem včera byla na Ledové Praze.Bylo to SUPER.Skvělá parta mladých lidí a perfektní děti.Navštívily jsme všechno co se dalo.Nejvíc nás zaujala bobová dráha kde jsme byli nejdéle.Muzeum Karla Zemana bylo také krásné a Policejní muzeum se nám taky moc líbilo.Měli jsme štěstí na výměnu stráží.Vedoucí to opět vzorně připravili.Sice nás už ke konci bolely nohy ale dalo se to vydržet.Stálo to zato.Téměř už v noci jsme tuto akci v KFC vyhodnotili a ve dvanáct jsme byli doma jako na koni.Opět akce Divoké Orlice na jedničku.Závidím holkám,že jedou do Krkonoš na lyže.Už se těším na léto na tábory.Mějte se hezky a ahoj.
1005129110314092710.jpg
Znak_města_Rokycany.jpg


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one