Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6110"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ahoj.Pro všechny děti kteří jezdí na tábory s Divokou Orlicí mám důležitou informaci.Dnes jsme měli schůzku mladších instruktorů a dozvěděla jsem se,jaké tábory Orlice na příští rok připravuje.Doufám,že mi Pavel nevynadá,že jsem vám to napsala. Tak je to ,,Na pašerácké stezce Orlických hor" to je tábor poznávací, pak tábor zábavný,, Disco Příběh 2020",potom tábor dobrodružný ,,Harry Potter se vrací do Bradavic"a ještě jeden a ten je akční ,,Záchranná mise."Ještě je tam pohádkový les a mnoho dalších akcí pro děti.Jo a školení všech instruktorů Divoký Orlice je hned po novém roce.Bude nás asi hodně,a to je jedině dobře.Ale ještě nevím kdy ty tábory budou.Ale to budou určitě všichni vědět hned po novém roce.
Tak zatím ahoj a sejdeme se ve Špindlu na sněhu.No doufám že mi Pavel nic neřekne.Je to dobrej vedoucí tak myslím ,že né.Ahoj.
Ahoj tady je Terka.Kdo se chce naučit lyžovat nebo jezdit na snowboardu tak s námi jeďte do Krkonoš na jarní prázdniny.Jedeme opět do Špindlu.Bude to opět hustý.Už se moc těšíme.Jede i Pavel tak to bude super.Posledně tam byla bezva parta.Tak nezapomeňte odjíždíme 8 února příští rok.Ahoj na sněhu.
Jo a ty Bludičky jsou 2 listopadu v 18 hod pod Kotlem na louce jak to vždycky bývá.Lampiony s sebou.
Holky jdeme na bludičky pod Kotel,Bude to super.A pak už jenom Krkonoše.Vypátrala jsem,že se tam bude mluvit o Bradavicích.Tak to bude hustý.Už se moc těším jak do Krkonoš tak do Bradavic.Dobrou noc.
Ahoj. Píšu z Krušných hor kde jsem na letním táboře z Divokou Orlicí.Zítra máme před sebou posledni den.Je tady strašně krásně.Máme nádherný počasí.Máme vynikající partu dětí.Máme vytrvalou a hrozně dobrou Master kuchařku Veroniku,a nakonec máme ty nejlepší vedoucí co Divoká Orlice má.Vůbec se nám nechce jet domů.Dnes jsme byli na nejvyšší hoře na Klínovci a bylo to nádherné.Viděli jsme Božídarské rašeliniště Božídarský Špičák a další krásné věci.Už se všichni těšíme na další velké hory a to Jizerské hory které nás čekají příští rok.Zítra máme na programu soutěže a hry.Všichni se divíme jak naši mladí kamarádi jsou statečný.Za hodinu a půl budeme mít večerku.Posílám domů pozdrav a zdravím všechny co jedou na pevnost Boyard.Už se moc těším.Tak Ahoj.
1005129110314092710.jpg


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one