Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6631"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Pozor je změna.Tábor Olympijské hry a Taneční v Plasích je od 1.8. do 8.8.21.Příměstské tábory Rukodělný a Zpâtky do pohádky jsou od 2.8. do 6.8.2021 a Taneční a Mastné chef jsou od 10.8.do 13.8. 2021.Děkuju a omlouváme se.
Ahoj holky co jedou na taneční tábor.Moc se těším na ty 80 léta.Ještě měsíc a uvidíme se.Moc se těším na Pavlínu,škoda,že jí nemáme celý rok a že není den Rokycany abychom tam předvedly co jsme se za týden naučily.Tak zase za rok.Ahoj.
ahoj.Tak jsem včera byla na Ledové Praze.Bylo to SUPER.Skvělá parta mladých lidí a perfektní děti.Navštívily jsme všechno co se dalo.Nejvíc nás zaujala bobová dráha kde jsme byli nejdéle.Muzeum Karla Zemana bylo také krásné a Policejní muzeum se nám taky moc líbilo.Měli jsme štěstí na výměnu stráží.Vedoucí to opět vzorně připravili.Sice nás už ke konci bolely nohy ale dalo se to vydržet.Stálo to zato.Téměř už v noci jsme tuto akci v KFC vyhodnotili a ve dvanáct jsme byli doma jako na koni.Opět akce Divoké Orlice na jedničku.Závidím holkám,že jedou do Krkonoš na lyže.Už se těším na léto na tábory.Mějte se hezky a ahoj.
Ahoj.Pro všechny děti kteří jezdí na tábory s Divokou Orlicí mám důležitou informaci.Dnes jsme měli schůzku mladších instruktorů a dozvěděla jsem se,jaké tábory Orlice na příští rok připravuje.Doufám,že mi Pavel nevynadá,že jsem vám to napsala. Tak je to ,,Na pašerácké stezce Orlických hor" to je tábor poznávací, pak tábor zábavný,, Disco Příběh 2020",potom tábor dobrodružný ,,Harry Potter se vrací do Bradavic"a ještě jeden a ten je akční ,,Záchranná mise."Ještě je tam pohádkový les a mnoho dalších akcí pro děti.Jo a školení všech instruktorů Divoký Orlice je hned po novém roce.Bude nás asi hodně,a to je jedině dobře.Ale ještě nevím kdy ty tábory budou.Ale to budou určitě všichni vědět hned po novém roce.
Tak zatím ahoj a sejdeme se ve Špindlu na sněhu.No doufám že mi Pavel nic neřekne.Je to dobrej vedoucí tak myslím ,že né.Ahoj.
Ahoj tady je Terka.Kdo se chce naučit lyžovat nebo jezdit na snowboardu tak s námi jeďte do Krkonoš na jarní prázdniny.Jedeme opět do Špindlu.Bude to opět hustý.Už se moc těšíme.Jede i Pavel tak to bude super.Posledně tam byla bezva parta.Tak nezapomeňte odjíždíme 8 února příští rok.Ahoj na sněhu.
Jo a ty Bludičky jsou 2 listopadu v 18 hod pod Kotlem na louce jak to vždycky bývá.Lampiony s sebou.
Holky jdeme na bludičky pod Kotel,Bude to super.A pak už jenom Krkonoše.Vypátrala jsem,že se tam bude mluvit o Bradavicích.Tak to bude hustý.Už se moc těším jak do Krkonoš tak do Bradavic.Dobrou noc.
Ahoj. Píšu z Krušných hor kde jsem na letním táboře z Divokou Orlicí.Zítra máme před sebou posledni den.Je tady strašně krásně.Máme nádherný počasí.Máme vynikající partu dětí.Máme vytrvalou a hrozně dobrou Master kuchařku Veroniku,a nakonec máme ty nejlepší vedoucí co Divoká Orlice má.Vůbec se nám nechce jet domů.Dnes jsme byli na nejvyšší hoře na Klínovci a bylo to nádherné.Viděli jsme Božídarské rašeliniště Božídarský Špičák a další krásné věci.Už se všichni těšíme na další velké hory a to Jizerské hory které nás čekají příští rok.Zítra máme na programu soutěže a hry.Všichni se divíme jak naši mladí kamarádi jsou statečný.Za hodinu a půl budeme mít večerku.Posílám domů pozdrav a zdravím všechny co jedou na pevnost Boyard.Už se moc těším.Tak Ahoj.
Ahoj.Včera jsem se přihlásila na tábor Po stříbrné stezce.Doufám,že se tam setkám zase s těmi co byli na táboře minule.Už se moc těším a chtěla bych se dočkat toho závěrečného tábora ve Vysokých Tatrách.Ještě jsem tam nikdy nebyla.Ale to nás ještě čekají tábory v Orlických horách,Jeseníkách a v Beskydech.Doufám,že v těch termínech nebudu nemocná.Po každé se na těchto táborech sešla výborná parta.Už se na ten tábor moc těším.Pak mám ještě dva příměstské tábory od Divoké Orlice a pak mi čeká pevnost Boyard.Prostě celé léto z Divokou Orlicí.Už se těším až budu u tohohle oddílu dělat instruktorku.Tak už jenom to počasí a prázdniny budou super.Tak ahoj.
POZOR POZOR. Cesta do pohádkového lesa je 15.6.2019.Ten který má doma nějaký pohádkový kostým může přijít na pohádkové stanoviště směrem na zámek Kozel.Pohádkové strašidla a pohádkové bytosti mají sraz v 07.15. před firmou Wexller.Jinak první odvážlivec se vydá na cestu přesně v 08.00.Jinak děkujeme všem kteří nám každoročně pomáhají a tím dětem zpříjemní jednu krásnou sobotu.Zdali pojede lokomotiva z pohádkového lesa se dozvíte na našich stránkách nebo přímo na startu.Tak krásnou cestu,hezké počasí vám přeje vedení z pohádkového království.
31.01.2021 21:19:12
martina536
1005129110314092710.jpg
Znak_města_Rokycany.jpg


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one