Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Muzikálový taneční tábor

PS Divoká Orlice pořádá letní
„MUZIKÁLOVÝ TANEČNÍ“ tábor.

Je to již 9. ročník. Tento tábor je určen pro úplné začátečníky, ale i pokročilé ve věku od 6 do 15 let se zajištěným vedením. Ubytovací kapacita tohoto tábora je 50 míst.
Online přihlášky zde.
Místo: Rekreační středisko Máj, leží nedaleko města Plasy v Západních Čechách společně s městečky Rabštejn nad Střelou a Manětín. Plasy patří mezi nejkrásnější místa okresu Plzeň sever.
Ubytování: V pevném objektu, kde je sociální zařízení, sprchy, el. energie a pokoje vybavené lůžkovinami a povlečením. Dále v chatkách po 4 osobách.
Stravování: V jídelně 5x denně, kdy každý den je k dispozici druhá večeře. Pitný režim je pro tanečnice zajištěn po celý den.
Cena: 3 200Kč (v ceně je zahrnuto ubytování, doprava, stravování včetně pitného režimu po celý den, program, ceny a diplomy)
Termín: 1. - 8. 8. 2021 (7. 8. - 15. 8. 2021)
Odjezd: 1. 8. 2021 – místo a čas odjezdu a příjezdu bude upřesněn v průvodním dopise zaslaném dětem
Příjezd: 8. 8. 2021
Cílem našeho tábora je nabídnout širokou zájmovou činnost pro děti dle motta: „KDO TANCUJE, NEZLOBÍ!“
 
Děti budou pod stálým dohledem jejich vedoucích a instruktorů a dále jsou po celý týden pod dohledem kvalifikovaných zdravotníků.

Program: Pro účastnice a účastníky tábora je připravena bohatá činnost, která spočívá v každodenním nacvičování tanečního vystoupení, přičemž každé vystoupení má vždy svůj příběh. Taneční sestavy jsou předem připravené zkušenými tanečními lektory. Každou taneční sestavu upravujeme dle nadání účastníků, kdy nám nikdy nedělá problém, přizpůsobit se i těm nejméně zkušeným, či nejmenším. Z těchto tanečníků většinou děláme hvězdy vystoupení. Dále na účastníky čekají večery plné zábavy a her, přičemž závěrečný večer věnujeme diskotéce a samotnému tanečnímu vystoupení našich účastníků – tanečníků a tanečnic tábora. Letos budou účastníci tancovat převážně muzikálové tance. Pro všechny tanečnice máme připraveno velké překvapení, o kterém teď nemůžeme psát, ale věřte, že to bude za to opravdu stát. Vše se dozvíte v průvodním dopise, který jak jsme již psali, obdržíte včas na adresu zadanou v přihlášce. Do tábora nezapomeňte vzít své kamarády a kamarádky, ale i dobrou náladu. Veškerou elektroniku včetně mobilů, notebooků a tabletů jen na vlastní zodpovědnost.
Tábor je třeba zaplatit zálohou 1100 Kč do 1. 5. 2021 a doplatkem 2100 Kč do 25. 7. 2021 na č. účtu: 171507287/0300. Jako VS použijte datum narození ve tvaru DDMMRR.
Případné dotazy Vám zodpovíme na tel: 736 603 457, 737 862 980 Pavel Hubert po 18 hod., nebo na emailu: pavel.hubert2001@seznam.cz
 
Pokud byste chtěli vidět filmy z našich předchozích táborů, jako jsou: „Slunce seno jahody“, „S tebou mě baví svět“, „Animovaný tábor“ a „Discopříběh 2020“, můžete se podívat na YouTube a vyhledat tyto filmy pod jménem PS Divoká Orlice a názvem „Harry Potter“  „Indiana Jones“, „Cesta kolem světa za 80 dní“ nebo „Harry Potter se vrací do Bradavic“. Pro velký zájem z minulých let Vás prosíme o včasné zaslání přihlášek a zaplacení zálohy.
 
Antireklama.gif
1005129110314092710.jpg
Znak_města_Rokycany.jpg


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one