Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Plasy - Harry Potter se vrací do Bradavic


Kapacita táboru NAPLNĚNA.

 PS Divoká Orlice pořádá letní tábor „Harry Potter se vrací do Bradavic“

Tento tábor je určen pro děti od 6 do 15 let. Ubytovací kapacita tohoto tábora je 150 míst. V minulých letech jsme měli tematické tábory, jako: „Husité a křižáci“, „Pirátský“, „Olympijské hry“, „Zlatokopecký“, „Tajuplný ostrov“, „Narnie“, „Harry Potter“, „Indiana Jones“, „Cesta kolem světa za 80 dní“ nebo „Pevnost Boyard“. V letošním roce připravujeme na žádost vašich  dětí ,,Harry Potter se vrací do Bradavic“ ,aby už konečně zvítězilo dobro nad zlem.

Místo: Rekreační středisko Máj, leží nedaleko města Plasy v Západních Čechách, společně s městečky Rabštejn nad Střelou a Manětín. Plasy patří mezi nejkrásnější místa okresu Plzeň - sever.

Ubytování: V pevném objektu, kde je sociální zařízení, sprchy, el. energie a pokoje vybavené lůžkovinami. Taktéž v chatkách po 4 a 6 osobách.

Stravování: V jídelně 5x denně. Pitný režim po celý den zajištěn.

Cena: 3000 Kč (v ceně je zahrnuto ubytování, doprava parní lokomotivou, stravování, program, věcné ceny, diplomy a film z tábora). Možnost využití areálu a blízkého okolí, hřiště na volejbal, beach volejbal, basketbal, fotbal a softbal ale to jen v případě volna. Se zlem budeme bojovat na pozemcích areálu naší školy a v zapovězeném lese, do kterého je vstup studentům zakázán. V případě nepříznivého počasí se schováme u Rubeuse Hagrida v malé hájence na kraji zapovězeného lesa. V tomto roce se naše škola zúčastní také Turnaje tří kouzelníků, tři evropské školy tak  budou bojovat o Ohnivý pohár.

Termín: 1. 8. - 8. 8. 2020
Odjezd: 1. 8. 2020 - místo a čas odjezdu, místo a  čas příjezdu bude upřesněn v průvodních dopisech, které budou posílány dětem přímo z Bradavic. Omlouváme se všem rodičům a  studentům za zdražení zápisného na tento školní rok. Parní lokomotiva, která každoročně veze naše studenty do Bradavic, bude projíždět tunelem nad územím mozkomorů a naše lokomotiva musí být proto v tichosti protažena tímto tunelem.
Příjezd: 8. 8. 2020

Cílem našeho tábora je nabídnout širokou zájmovou činnost pro děti dle motta: „KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!“
Děti budou pod stálým dohledem vedoucích a kvalifikovaných zdravotníků.

Program: Pro účastníky tábora je připravena bohatá činnost, večer zábavné hry, terénní soutěže, vodní soutěže, a jiné. Do tábora nezapomeňte vzít své kamarády a kamarádky, ale hlavně dobrou náladu.  Elektroniku včetně mobilů, notebooků a tabletů jen na vlastní zodpovědnost. V Bradavicích nejde elektřina.
Tábor je třeba zaplatit zálohou 1000 Kč do 1. 5. 2020 a doplatkem 2000 Kč do 5. 7. 2020 na č. účtu: 171507287/0300. Jako VS použijte datum narození ve tvaru DDMMRR.
Případné dotazy Vám zodpovíme na tel: 736 603 457 (Pavel Hubert), volejte po 18 hod., nebo na emailu: pavel.hubert2001@seznam.cz
 
Pokud byste chtěli vidět filmy z našich minulých táborů, jako jsou: „Harry Potter“, „Indiana Jones“ a „ Cesta kolem světa za 80 dní“, můžete se podívat na YouTube a vyhledat tyto filmy pod  jménem PS Divoká Orlice a jménem daného tábora. Film z tábora „Pevnost Boyard“ bude zveřejněn až se vítězné družstvo vrátí v červenci z Francie domů.

Kapacita táboru NAPLNĚNA.

Antireklama.gif
1005129110314092710.jpg


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one