Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Plasy - Muzikálový taneční tábor

PS Divoká Orlice pořádá letní
MUZIKÁLOVÝ tábor "MaMA MIA"

Je to již 10. ročník. Tento tábor je určen nejen pro úplné začátečníky, ale i pokročilé ve věku od 6 do 15 let. Kapacita tohoto tábora je 50 míst.
Online přihlášky zde.
Místo: Rekreační středisko Máj leží nedaleko města Plasy v Západních Čechách společně s městečky Rabštejn nad Střelou a Manětín. Plasy patří mezi nejkrásnější místa okresu Plzeň sever.

Ubytování: V pevném objektu, kde je sociální zařízení, sprchy, el. energie a pokoje vybavené lůžkovinami a povlečením. Dále v chatkách po 4 osobách.

Stravování: V jídelně 5x denně, kdy každý den je k dispozici druhá večeře. Pitný režim je pro tanečnice zajištěn po celý den.

Cena: 3 300 Kč (v ceně je zahrnuto ubytování, doprava, stravování včetně pitného režimu po celý den, program, ceny a diplomy)

Termín: 31. 7. - 7. 8. 2022
Odjezd: 31. 7. 2022 – místo a čas odjezdu a příjezdu bude upřesněn v průvodním dopise zaslaném dětem
Příjezd: 7. 8. 2022

Cílem našeho tábora je nabídnout širokou zájmovou činnost pro děti dle motta:  “KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!”
Děti budou pod stálým dohledem jejich vedoucích a instruktorů a samozřejmě pod dohledem kvalifikovaných zdravotníků.

Program: Pro účastnice a účastníky tábora je připravena bohatá činnost, která spočívá v každodenním
nacvičování tanečního vystoupení.Taneční sestavy jsou předem připravené zkušenými tanečními lektory. Každou taneční sestavu upravujeme dle nadání účastníků, kdy nám nikdy nedělá problém, přizpůsobit se i těm nejméně zkušeným, či nejmenším. Z těchto tanečníků většinou děláme hvězdy vystoupení. Dále na účastníky čekají večery plné zábavy a her, přičemž závěrečný večer věnujeme diskotéce a samotnému tanečnímu vystoupení našich účastníků – tanečníků a tanečnic tábora. Letos budou účastníci tancovat na písně skupiny ABBA z muzikálu MAMMA MIA. Pro všechny účastníky máme připravené velké překvapení, o kterém teď nemůžeme psát, ale věřte, že to bude za to opravdu stát. Vše se dozvíte v průvodním dopise, který jak jsme již psali, obdržíte včas na adresu zadanou v přihlášce. Do tábora nezapomeňte vzít své kamarády a kamarádky, ale i dobrou náladu. Veškerou elektroniku včetně mobilů, notebooků a tabletů jen na vlastní zodpovědnost.
 
Tábor je třeba zaplatit zálohou 1100 Kč do 1.5.2022 a doplatkem 2200 Kč do 25.7.2022 na č. účtu: 171507287/0300. Jako VS použijte datum narození ve tvaru DDMMRR. Ve zprávě pro příjemce uveďte prosím jméno účastníka.
Případné dotazy Vám zodpovíme na tel: 736 603 457, 737 862 980 Pavel Hubert po 18 hod., nebo na emailu: pavel.hubert2001@seznam.cz
Pokud byste chtěli vidět filmy z našich předchozích táborů, jako jsou: „Slunce seno jahody“, „S tebou mě baví svět“,
„Animovaný tábor“, „Discopříběh 2020“ nebo “Muzikálový tabor" ,můžete se podívat na YouTube a vyhledat tyto filmy pod jménem PS Divoká Orlice a názvem „Harry Potter“ , „Indiana Jones“, „ Cesta kolem světa za 80 dní“„Harry Potter se vrací do Bradavic“ či  “Olympijské hry 2021”. Pro velký zájem z minulých let Vás prosíme o včasné zaslání přihlášek a zaplacení zálohy.

 
Antireklama.gif
1005129110314092710.jpg
Znak_města_Rokycany.jpg


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one