Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Plasy - Tajuplný ostrov

PS Divoká Orlice pořádá letní tábor
„Tajuplný ostrov
Tento tábor je určen pro děti od 6 do 15 let. Ubytovací kapacita tohoto tábora je 140 míst. V minulých letech jsme měli tematické tábory, jako: „Husité a křižáci“, „Pirátský“, „Olympijské hry“, „Zlatokopecký“, „Tajuplný ostrov“, „Narnie“, „Harry Potter“, „Indiana Jones“, „Cesta kolem světa za 80 dní“, „Pevnost Boyard“, „Harry Potter se vrací do Bradavic“ a „ Olympijské hry 2021“. V letošním roce připravujeme pro Vaše děti tábor „ Tajuplný ostrov“ plný dobrodružství a nezapomenutelných zážitků.

Místo: V tichomořském zálivu, na ostrově RS Máj v Plasích.

Ubytování: V pevných budovách , kde je sociální zařízení, sprchy, el. energie a pokoje vybavené lůžkovinami. Taktéž máme připravené chatky po 4 a 6 osobách.

Stravování: V jídelně 5x denně. Pitný režim po celý den zajištěn.

Cena: 3 500 Kč (v ceně je zahrnuto ubytování, stravování, program, věcné ceny, diplomy a film z tábora, účastnický listy, doprava na ostrov v Tichomoří, tam i zpět).

Termín: 31.7. - 7. 8. 2022
Odjezd: 31. 7. 2022
- místo a čas odjezdu a příjezdu bude upřesněn v průvodním dopise zaslaném přímo ze záchranného střediska společně s ostatními náležitostmi.
Příjezd: 7. 8. 2022


Cílem našeho tábora je nabídnout širokou zájmovou činnost pro děti dle motta:  “KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!”
Děti budou pod stálým dohledem jejich vedoucích a instruktorů a samozřejmě pod dohledem kvalifikovaných zdravotníků.

Program: Pro účastníky tábora je připravena velká záchranná výprava na jeden z tichomořských ostrovů. Jelikož se na tomto ostrově zřítilo letadlo, kde ztroskotali naši dva přátelé, rozhodli jsme se uskutečnit dobrodružnou honbu za záchranou našich přátel, ostatních pasažérů a prozkoumání tajuplného ostrova. Aby šance na záchranu byla co největší, budeme se muset rozdělit do 5 skupin a co nejrychleji se přes nástrahy ostrova dostat k samotnému letadlu a zachránit životy pasažérů. Tato mise nebude vůbec jednoduchá, neboť ostrov, na který se společně vypravíme, skýtá spoustu nástrah v podobě jedovatých had, či pavouků. Možná cestou potkáme domorodé kmeny, které se budou naší dobrodružnou cestu překazit. Jak rychle se dostaneme ven ostrova a zachráníme pasažéry z paluby letadla, záleží jen na našem odhodlání, vůli, vytrvalosti a schopnosti pracovat ve skupině. Každý večer bude připraven zábavný program a soutěže. Do tábora nezapomeňte vzít své kamarády a kamarádky ale hlavně dobrou náladu. Elektroniku včetně mobilů, notebooků a tabletů jen na vlastní zodpovědnost!

Tábor je třeba zaplatit zálohou 1500 Kč do 28. 5. 2022 a doplatkem 2000 Kč do 16. 7. 2022 na č. účtu: 171507287/0300. Jako VS použijte datum narození ve tvaru DDMMRR a ve zprávě pro příjemce uveďte jméno účastníka tábora.
Případné dotazy Vám zodpovíme na tel: 736 603 457 (Pavel Hubert), volejte po 18 hod., nebo na emailu: pavel.hubert2001@seznam.cz

Pokud byste chtěli vidět filmy z našich předchozích táborů, jako jsou: „Harry Potter , „Indiana Jones“, „ Cesta kolem světa za 80 dní“, „Harry Potter se vrací do Bradavic“, nebo „ Olympijské hry 2021“,můžete se podívat na YouTube a vyhledat tyto filmy pod jménem PS Divoká Orlice a názvem daného tábora.
Pro velký zájem z minulých let Vás prosíme o včasné zaslání přihlášek a zaplacení zálohy.
 
1005129110314092710.jpg
Znak_města_Rokycany.jpg


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one