Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Turisticko - poznávací tábor: Za Pradědem do oblak

PS DIVOKÁ ORLICE POŘÁDÁ
TURISTICKO-ZÁBAVNÝ letní  tábor
„Za Pradědem do oblak“
Tento tábor je určen pro děti od 6 do 15 let se zajištěným vedením. Ubytovací kapacita tohoto tábora je 40 míst. V minulých letech jsme měli tematické tábory „Po stopách Trautenberka“, „Po stopách krále Šumavy“, „Po stříbrné stezce Krušných hor“ a v loňském roce „Po pašerácké stezce Orlických hor“. V letošním roce pořádáme tábor s názvem ,,Za Pradědem do oblak“. V nadcházejících letech, bychom chtěli pro Vaše děti připravit turisticko-tématické tábory v Beskydech a vše bychom chtěli završit ve Vysokých nebo Nízkých Tatrách na Slovensku.

Místo: Jeseníky v Olomouckém kraji
Ubytování: V pevném objektu na Zámečku v Malé Morávce, kde je sociální zařízení, sprchy, el. energie a pokoje vybavené lůžkovinami a povlečením. Pokoje jsou po 4 a po 3 osobách.
Stravování: V jídelně 5x denně. Jede s námi profesionální kuchařka. Pitný režim je samozřejmě také zajištěn.
Cena: 3500 Kč (v ceně je zahrnuto ubytování, doprava, stravování, program, doprava po horách, možnost využití areálu a blízkého okolí).

Termín: 17. 7. – 24. 7. 2021
Odjezd: 17. 7. 2021 – místo a čas odjezdu a příjezdu bude upřesněn v průvodním dopise zaslaném dětem
Příjezd: 24. 7. 2021

Cílem našeho tábora je nabídnout širokou zájmovou činnost pro děti dle motta: „KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!“
Děti budou pod stálým dohledem kvalifikovaných vedoucích a zdravotníků.

Program: Pro účastníky tábora je připravena bohatá činnost, večer zábavné hry a terénní soutěže. Společně navštívíme: Nejvyšší horu na Moravě Praděd, Hrubý Jeseník, Šerák, Červenohorské sedlo, Rychlebské hory, Vysoký vodopád, Mechové jezírko, Zlaté hory, Vodní hrad Sovinec a Čertovy kameny. Chceme dětem ukázat krásy Jeseníků a spoustu dalších zajímavých míst. Do tábora si nezapomeňte vzít své kamarády a kamarádky, ale samozřejmě dobrou náladu. Veškerou elektroniku včetně mobilů, notebooků a tabletů jen na vlastní zodpovědnost!!!
 
Tábor je třeba zaplatit zálohou 1600 Kč do 30. 4. 2021 a doplatkem 1900 Kč do 5. 7. 2021 na č. účtu: 171507287/0300. Jako VS použijte datum narození ve tvaru DDMMRR.
Případné dotazy Vám zodpovíme na tel: 736 603 457 (Pavel Hubert) po 18 hod., nebo na emailu: pavel.hubert2001@seznam.cz
 
Pokud byste chtěli vidět filmy z našich jiných táborů, jako jsou: „Harry Potter“, „Indiana Jones“ a „Cesta kolem světa za 80 dní“ nebo „Harry Potter se vrací do Bradavic“, můžete se podívat na YouTube a vyhledat tyto filmy pod jménem PS Divoká Orlice a názvem daného tábora. Pro velký zájem z minulých let Vás prosíme o včasné zaslání přihlášek a zaplacení zálohy.
1005129110314092710.jpg
Znak_města_Rokycany.jpg


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one