Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Turisticko - zábavný tábor: Za pokladem do Beskyd

PS DIVOKÁ ORLICE POŘÁDÁ
TURISTICKO-ZÁBAVNÝ letní  tábor
„Za POKLADEM DO BESKYD“
Tento tábor je určen pro děti od 6 do 15 let se zajištěným vedením. Ubytovací kapacita tohoto tábora je 40 míst. V minulých letech jsme měli tematické tábory „ Po stopách Trautenberka“, „Po stopách krále Šumavy“, „ Po stříbrné stezce Krušných hor“, „Po pašerácké stezce Orlických hor“. V letošním roce pořádáme tábor s názvem ,,Za Pokladem do Beskyd“. V nadcházejícím roce bychom chtěli pro Vaše děti připravit turisticko-tématický tábor v Nízkých Tatrách na Slovensku.

Místo: Beskydy v Moravskoslezském kraji.

Ubytování: Budeme ubytovaní v budově střediska volného času ve Frenštátě pod Radhoštěm. Máme k dispozici 7 pokojů, jídelnu, kuchyň a na stejném patře toalety. Vlastní spacák a prostěradlo.

Stravování: V jídelně 5x denně. Jede s námi profesionální kuchařka. Pitný režim je zajištěn.

Cena: 3 650 Kč (v ceně je zahrnuto ubytování, strava, doprava tam i zpět i po horách. Možnost využití tělocvičny.

Termín: 16. 7. – 23. 7. 2022
Odjezd: 16. 7. 2022
– místo a čas odjezdu a příjezdu bude upřesněn v průvodním dopise zaslaném dětem
Příjezd: 23. 7. 2022


Cílem našeho tábora je nabídnout širokou zájmovou činnost pro děti dle motta:  “KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!”
Děti budou pod stálým dohledem jejich vedoucích a instruktorů a samozřejmě pod dohledem kvalifikovaných zdravotníků.

Program: Pro účastníky tábora je připravena bohatá činnost a večer zábavné soutěže. Společně navštívíme: Chceme dětem ukázat krásy Beskyd a spoustu dalších zajímavých míst. Uvidíme zázračnou studánku v Beskydech, půjdeme se podívat na velký poklad v Čeladné, navštívíme tajné chodby v Kunčicích a zajdeme na Čertův mlýn. Nesmíme zapomenout na Pustevny, Pulčínské skály a Lysou horu. Když už budeme v Beskydech, vydáme se do nitra Čantorie za spícím vojskem. Naším posledním úkolem bude, aby se každý z našich dětí dotknul bosé nohy Radegasta tak, aby jim splnil jakékoliv přání. Do tábora si nezapomeňte vzít své kamarády a kamarádky, ale samozřejmě dobrou náladu. Veškerá elektronika, včetně mobilů, notebooků a tabletů jen na vlastní zodpovědnost!!!

Tábor je třeba zaplatit zálohou 1650 Kč do 27. 5. 2022 a doplatkem 2000 Kč do 5. 7. 2022. na č. účtu: 171507287/0300. Jako VS použijte datum narození ve tvaru DDMMRR a ve zprávě pro příjemce uveďte jméno účastníka tábora.
Případné dotazy Vám zodpovíme na tel: 736 603 457, (Pavel Hubert) po 18 hod., nebo na emailu: pavel.hubert2001@seznam.cz
Pokud byste chtěli vidět filmy z našich jiných táborů, jako jsou: „Harry Potter“, „Indiana Jones“, „ Cesta kolem světa za 80 dní“, „Harry Potter se vrací do Bradavic“ nebo „Olympijské hry 2021“ ,můžete se podívat na YouTube a vyhledat tyto filmy pod jménem PS Divoká Orlice a názvem daného tábora.
Pro velký zájem z minulých let Vás prosíme o včasné zaslání přihlášek a zaplacení zálohy.
1005129110314092710.jpg
Znak_města_Rokycany.jpg


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one