Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi
PS Divoká Orlice pořádá letní tábor „Záchranná mise“


Tento tábor je určen pro děti od 6 do 15 let. Ubytovací kapacita tohoto tábora je 50 míst.  V minulých letech jsme měli tematické tábory „Husité a křižáci“, „Pirátský“, „Olympijské hry“, „Zlatokopecký“, „Tajuplný ostrov“, „Narnie“, „Harry Potter“, „Indiana Jones“, a „Cesta kolem světa za 80 dní“ nebo „Pevnost Boyard“, v letošním roce je to velmi tajuplný a napínavý tématický tábor o ztroskotání na pustém ostrově u Austrálie.
„KDO SI HRAJE NEZLOBÍ“
 
Místo: Rekreační středisko Máj, leží nedaleko města Plasy v Západních Čechách , společně s městečky Rabštejn nad Střelou a Manětín. Plasy patří mezi nejkrásnější místa okresu Plzeň - sever.

Ubytování: V pevném objektu, kde je sociální zařízení, sprchy, el. energie a pokoje vybavené lůžkovinami. Taktéž v chatkách po čtyřech.

Stravování: V jídelně 5x denně. Pitný režim po celý den zajištěn.

Cena: 2800 Kč (v ceně je zahrnuto ubytování, doprava, stravování, program, věcné ceny, diplomy a film z tábora). Možnost využití areálu a blízkého okolí, hřiště na volejbal, beach volejbal, basketball, aerobik, stolní tenis, fotbal, softbal ale hlavně voda a les. V případě nepříznivého počasí je k dispozici tělocvična.

Termín: 15.8. - 22. 8. 2020
Odjezd: 15. 8. 2020 
Příjezd: 22. 8. 2020 Čas a místo odjezdu a příjezdu budou napsány v průvodních dopisech pro rodiče.
Naším cílem je zachránit děti z ostrova za pomocí armády, hasičů, policie a záchranných sborů.

Program: Pro účastníky tábora je připravena dobrodružná a nebezpečná cesta džunglí ze středu ostrova plná napínavých okamžiků a situací. Po cestě z ostrova narazíme na domorodé kmeny, ale i na spoustu dalších nástrah v podobě nejrůznějších plazů a zvířat. Společnými silami se budeme snažit překonat všechny nástrahy, které nám tento ostrov nachystá a vrátit se zpět domů. Odpolední a večerní volný čas využijeme v podobě bohaté činnosti, večerních zábavných her, terénních soutěží, vodních soutěží na řece Střele a jiných soutěží o přežití. Do tábora nezapomeňte vzít své kamarády a kamarádky, ale i dobrou náladu. Bude se vám hodit. Veškerou elektroniku včetně mobilů, notebooků a tabletů jen na vlastní zodpovědnost. Tento ostrov se nachází v subtropickém pásu, tudíž zde bude velká vlhkost a ta by se mohla dostat do mobilních zařízení. Tábor je třeba zaplatit zálohou 1100 Kč do 1. 5. 2020 a doplatkem 1700 Kč do 5. 7. 2020 na č. účtu: 171507287/0300. Jako VS použijte datum narození ve tvaru DDMMRR.
Případné dotazy Vám zodpovíme na tel: 736 603 457 (Pavel Hubert), volejte po 18 hod., nebo na e-mailu: pavel.hubert2001@seznam.cz.
 
Pokud byste chtěli vidět filmy z našich dalších jiných  táborů, jako jsou: „Harry Potter“, „Indiana Jones“ a „ Cesta kolem světa za 80 dní“ ,můžete se podívat na YouTube a vyhledat tyto filmy pod  jménem PS Divoká Orlice a jménem daného tábora. Film z tábora „Pevnost Boyard“ bude zveřejněn až se vítězné družstvo vrátí v červenci  z Francie domů. Pro velký zájem z minulých let Vás prosíme o včasné zaslání přihlášek.
1005129110314092710.jpg


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one